iĞNEADA APART FİYATLARI

İstanbul’a yakınlığıyla hafta sonu kaçamakları için ideal bir destinasyon olan İğneada, Longoz ormanları, tertemiz denizi ve yemyeşil doğasıyla her yıl binlerce iğneada apart fiyatları 2024 ‘ü arayan turisti  kendine çekiyor.

Doğayla iç içe bir tatil planlıyorsanız ve konforlu bir konaklama seçeneği arıyorsanız, İğneada apartları tam size göre! Farklı bütçelere ve ihtiyaçlara uygun apart seçenekleri ile İğneada’da keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün.

2024 İğneada Apart Fiyatları

İğneada Apartlar, otellere göre daha uygun fiyatlı konaklama imkanı sunar. Özellikle bütçenizi kısıtlı tutmak istiyorsanız yada kalabalık bir aile iseniz iğneada apart konaklama sizin için ideal bir seçim olabilir. Ortalama olarak, bir gecelik İğneada apart fiyatları 2024 ‘ te  1500 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir.

İğneada apartları neden tercih edilir?

  • Uygun fiyatlı konaklama: iğneada apartlar, iğneada otellere göre daha uygun fiyatlı konaklama imkanı sunar. Özellikle bütçenizi kısıtlı tutmak istiyorsanız apartlar ideal bir seçim olabilir.
  • Ev konforu: Apartlarda genellikle mutfak, banyo ve oturma odası gibi ayrı odalar bulunur. Bu sayede evinizin konforunu tatiliniz boyunca yaşayabilirsiniz.
  • Aile dostu: Apartlar, ailenizle birlikte konaklamak için idealdir. Çocuklarınız için de genellikle oyun alanları ve parklar bulunur.
  • Sosyal ortam: Apartlarda diğer misafirlerle tanışma ve sohbet etme imkanı da bulabilirsiniz.