İĞNEADA ÇADIR KAMP ALANI

Pandemi ve ekonomik koşulların ağırlaşması ile , iğneada çadır kamp alanı aramak ve çadır kampı kurmak  çok popüler hale geldi.Ekonomik oluşu ve artık insanların stresten uzaklaşmak istemesi ile hiç kamp yapmamış kişiler bile çadırları olmasa dahi çadır kiralama yaparak için kamp yeri arayamaya başladı. İğneada kamp alanı seçerken birçok soruda akıllara geldi. İğneada ücretli kamp alanı arıyorsanız ;Kamp Alanını düşünebilirsiniz.

Dere boyu & Orman Kamp Alanı

Kamp deneyimini ücretli şekille yaşamak istiyorsanız , ilk avantajı tabi ki güvenlik ve  wc,duş,elektrik imkanı olur. kamp alanına girişlerine bu hizmetler ücretsizdir.2024 İğneada Kamp Alanı Ücretleri aşağıda ki Gibidir.İğneada Camping dışında,İğneada glamping ,iğneada bungalow glamping için bungalov oda veya dağ evi iğneada pansiyon seçeneklerinizde bulunmaktadır.Ayrıca iğneda atv safari ve iğneada kano etkinliklerine katılım sağlayabilirsiniz.İğneada Organizasyon planlarınızı doğum günü,düğün ve grup etkinlerinizi  Gerçekleştirebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Kredi Kartı Geçerli Mi Yada Rezervasyon Gerekli Mi ?

  İşletmemizde kredi kartı geçerlidir.Kendi Çadırınızla kamp alanına girişlerde rezervasyon mecburi değildir.Kiralık çadır kullanacaksanız en az 1-2 gün öncesinden telefon ile rezervasyon oluşturmanızı öneririz.Dağ evi ve bungolov evler ,etkinlikler içinde yine rezervasyon telefon ile oluşturmalısınız.

 • Kamp Giriş -Çıkış Saatlerine Uymak Zorunlu Mu ?

  Evet.Uyulmasını tavsiye ederiz.Zaman aşımları extra 1 gün olarak sayılacaktır.Etkinlik ve organizasyonlar yapılan anlaşmalara göre istisna kapsamına girebilmektedir.Özel ve acil durumlar dışında kamp alanına giriş -çıkış saatlerimiz belirtildiği gibidir.

 • Kamp Yerinde Wc,Duş,Elektrik Bulunuyor Mu?

  Evet.Kamp alanı içinde wc, 2 açık 2 kapalı duş ve şarj ihtiyaçlarınız için ortak elektrik istasyonlarımız bulunmaktadır.

 • Kampta Alkol Satışı Var Mı?

  Hayır. Alkol ruhsatımız olmadığı için içki satışımız kanunen yasaktır ama ortak kullanım alanları haricinde çadırınızda getirmiş olduğunuz içecekleri tüketebilirsiniz.

 • Kamp Alanın da Ne Yiyebiliriz ?

  Kapalı ve Açık Alanlarımızda kahvaltı,Gözleme,Köfte  & Sucuk (porsiyon-ekmek arası) yiyebilir,meşrubat,çömlekte Türk Kahvesi,Semaverde Çay İçebilirsiniz.

 • Kiralık Çadırların İçinde Ne Var ?

  Kiralık Çadır,içerisinde yerle temasını kesecek şilte tabakalar verilecektir.Şişme yatak  vb. eşyalarınızı yanınıza getirmenizi rica ederiz.

 • Mangal veya Semaver Veriyor Musunuz ?

  Evet.Sembolik olarak mangal 10 ₺,mangal kömürü 25 ₺ yine sadece semaveri 10 ₺ karşılığında alabilirsiniz.

 • Kamp Alanına Evcil Hayvan Alıyor Musunuz ?

  Tabiki. Saldırgan yapıda olmadıkça hayvan dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.

 • Etkinlik Olarak Neler Var veya Denize Merkeze Uzaklık Ne Kadar ?

  İşletmemiz özel gün ,festival etkinlikleri düzenlemektedir.Kamp Alanı içinde yapılan etkinler için instagram hesabımızı takip etmenizi öneririz.Bunların dışında 0rtalama 1,5 saat süren orman içi atv turları ve kano turları için bizimle iletişme geçiniz.Merkeze veya denize uzaklık ise araç ile 7 dk dır.