ÇADIR KAMP ALANI

En GÜVENLİ Kaçış Noktası..

İstanbul ‘a Yakın Kamp Alanı

Kafa dinlemek için gidilebilecek İstanbul’a yakın kamp yerleri arasında Kırklareli uğrak bölgeniz olabilir.Kırklareli İğneada’ nın İstanbul ‘ a uzaklığı 250 km dir. Artık insanlar kalabalıktan ve betondan  bunaldığı için kendine has bölgeler aramakta haklılar .İğneada Kamp Yeri 2021 arayışınızda değişmeyen yapısıyla doğal bir ortam arıyorsanız İğneada’ya uğrayabilirsiniz.

Çadır Kamp Yerleri Ve Fiyatları 2020

Çadır kamp yerlerine ait fiyatlar, kişi başı olmak üzere hesaplanır.2021 kamp alanı fiyatlarımız kişi başı 50 ₺ dir. İstanbul daki kamp alanlarına göre doğada daha sakin vakit geçirebilirsiniz. Kamp alanı sıkıntısı yaşamayacağınız bu yerde,  mevcut çadırlar birbirine uzak olarak kurulur.İster çadır kiralayın, isterseniz kendi çadırınızı alın gelin; sizi kabalığın keşmekeşinden kurtulun.

 İğneada Kamping ; çadır kamp alanı ücreti talep ederken, tuvalet, duş ve elektrik gibi hizmetlerinden ücretlerini talep etmemektedir. Bunun yanında otopark girişleri de ücretsizdir.İğneada Longoz Ormanları Milli Parknın  yakınında bulunan çiftliğimiz,13 dönüm üzerinde kurulu gezme alanlarının bulunduğu ferah bir doğal vakit geçirme alanına sahiptir.

  • İnsan gürültüsünden uzak kuş ve dere sesi,isterseniz de hafif müziğin eşlik edeceği,konsept olarak kendi yeriniz hissini veren bir yapı.
  • Karavan kampı ,orman kampı,çadır yeri ve kiralık çadır
  • Kamp yapan misafirlerlerimiz için ayrılmış geniş alanlar
  • Çocuklarınız için tavuk,ördek,civciv,kedi ve köpeklerimiz sayesinde internet çağından çocuklarınızı toprakla buluşmaları
  • Semaverde Çay,kahvaltı,gözleme,köfte & sucuk menüsü
  • Ücretsiz Wc,duş ve elektrik imkanı

İğneada ‘da Doğal Mekan Arayanların Tercihi

İğneada düğün organizasyon yeri arayışınızda ,iğneada doğum günü kutlamalarında ve iğneada tur organizasyonlarınız için randevu almanızı rica ederiz.

İĞNEADA KAMP ALANI

Sitede bulunan bilgi ve görseller temsilidir.

%d blogcu bunu beğendi: